Ai o intrebare? Suna-ne la 031 620 81 81

Home » Intrebari frecvente

De ce sa apelezi la firma noastra?

Apeland la noi veti beneficia de o serie de avantaje, cum ar fi:

  • Detinem o experienta de peste 10 ani in domeniu.
  • Suntem o firma specializata in intocmirea de formalitati vamale si a tuturor actelor necesare pentru activitatile de import sau export in cadrul Uniunii Europene.
  • Va putem ajuta, oricand aveti nevoie, sa intocmiti corect si sigur o Declaratie Intrastat.
  • Vom depune la timp Declaratia Intrastat necesara activitatii dumneavoastre.
  • Vom colecta direct de la sediul firmei documentele necesare completarii Declaratiei Intrastat.
  • Vom depune in cel mai scurt timp declaratia, respectand legislatia in vigoare.
  • Preluam toate obligatiile ce survin din folosirea Sistemului Intrastat.
  • Oferim consultanta de specialitate in domeniul INTRASTAT.

Cerere de consultanta

Informatiile pe care le introduceti in acest formular vor fi folosite exclusiv pentru a comunica cu dumneavoastra.

Mesaj:


  • Contact

      • Departament Expeditii Interne si Internationale
      • Rodica Popescu - Coordonator Transport
      • Telefon: 0751.11.02.29
      • Email: rodica.popescu@modexpres.ro
      • --------------------------------
      • Andreea Gaja - Coordonator Transport
      • Telefon: 0751.11.02.28
      • Email: andreea.gaja@modexpres.ro
      • Departament Comisionare Vamala
      • Lorin Velcu - Declarant vamal
      • Telefon: 0759.03.70.97
      • Email: lorin.velcu@modexpres.ro
      • ---------------------------------
      • Violeta Mavrodin - Declarant vamal
      • Telefon: 0759.03.70.96
      • Email: violeta.mavrodin@modexpres.ro
      • Departament Declarare Intrastat
      • Florentina Paun - Declarant Intrastat
      • Telefon: 0759.03.70.98
      • E-mail: florentina.paun@modexpres.ro
      • ----------------------------------
      • Bogdan Hrehorciuc - Declarant Intrastat
      • Telefon: 0751.11.02.25
      • E-mail: bogdan.hrehorciuc@modexpres.ro
  • Parteneri

    DanoneFildasFlamingoMichelinHondaSanoTechnikXeroxreReservedOriflameDeraFordAutomobile BavariaKenveloToyotaBMWPorscheOkaidi