Ai o intrebare? Suna-ne la 031 620 81 81

Home » Servicii

Servicii

Avem o experienta de 10 ani in domeniul intocmirii formalitatilor vamale si realizarii tuturor operatiunilor necesare pentru desfasurarea in cele mai bune conditii a exporturilor sau importurilor realizate cu Uniunea Europeana. Pentru a completa corect o declaratie Intrastat, echipa noastra va sta la dispozitie, preluand la solicitarea dvs, toate sarcinile ce deriva din obiectul de actvitate al acesteia. Prin apelarea la serviciile Intrastat va veti putea bucura de castigul ce-l implica externalizarea serviciului vizat. Pentru a beneficia de serviciile enumerate mai jos trebuie doar sa ne contactati.


  • Colectarea de la sediul dvs. a documentelor in vederea redactarii declaratiei/formalitati declarare.
  • Depunerea in termen, cu respectarea tuturor reglementarilor, a declaratiei.
  • Preluarea obligatiilor referitoare la sistem.
  • Consultanta in domeniul INTRASTAT.

Cerere de consultanta

Informatiile pe care le introduceti in acest formular vor fi folosite exclusiv pentru a comunica cu dumneavoastra.

Mesaj:


  • Contact

      • Departament Expeditii Interne si Internationale
      • Rodica Popescu - Coordonator Transport
      • Telefon: 0751.11.02.29
      • Email: rodica.popescu@modexpres.ro
      • --------------------------------
      • Andreea Gaja - Coordonator Transport
      • Telefon: 0751.11.02.28
      • Email: andreea.gaja@modexpres.ro
      • Departament Comisionare Vamala
      • Lorin Velcu - Declarant vamal
      • Telefon: 0759.03.70.97
      • Email: lorin.velcu@modexpres.ro
      • ---------------------------------
      • Violeta Mavrodin - Declarant vamal
      • Telefon: 0759.03.70.96
      • Email: violeta.mavrodin@modexpres.ro
      • Departament Declarare Intrastat
      • Florentina Paun - Declarant Intrastat
      • Telefon: 0759.03.70.98
      • E-mail: florentina.paun@modexpres.ro
      • ----------------------------------
      • Bogdan Hrehorciuc - Declarant Intrastat
      • Telefon: 0751.11.02.25
      • E-mail: bogdan.hrehorciuc@modexpres.ro
  • Parteneri

    DanoneFildasFlamingoMichelinHondaSanoTechnikXeroxreReservedOriflameDeraFordAutomobile BavariaKenveloToyotaBMWPorscheOkaidi