Ai o intrebare? Suna-ne la 031 620 81 81

Home » Intrebari frecvente

Se poate apela la o terta persoana?

Declaratia Intrastat se depune fie numai in nume propriu, fie de o firma specializata in Declaratii Intrastat.

Se recomanda apelarea la firme specializate pentru a nu exista riscul nedepunerii la timp a Declaratiilor Intrastat. Astfel, se evita riscul de a plati sanctiuni pentru nedepunerea Declaratiei Intrastat la timp sau a depunerii Declaratiei Intrastat cu date incorecte sau incomplete.


Cerere de consultanta

Informatiile pe care le introduceti in acest formular vor fi folosite exclusiv pentru a comunica cu dumneavoastra.

Mesaj:


  • Contact

      • Departament Expeditii Interne si Internationale
      • Rodica Popescu - Coordonator Transport
      • Telefon: 0751.11.02.29
      • Email: rodica.popescu@modexpres.ro
      • --------------------------------
      • Andreea Gaja - Coordonator Transport
      • Telefon: 0751.11.02.28
      • Email: andreea.gaja@modexpres.ro
      • Departament Comisionare Vamala
      • Lorin Velcu - Declarant vamal
      • Telefon: 0759.03.70.97
      • Email: lorin.velcu@modexpres.ro
      • ---------------------------------
      • Violeta Mavrodin - Declarant vamal
      • Telefon: 0759.03.70.96
      • Email: violeta.mavrodin@modexpres.ro
      • Departament Declarare Intrastat
      • Florentina Paun - Declarant Intrastat
      • Telefon: 0759.03.70.98
      • E-mail: florentina.paun@modexpres.ro
      • ----------------------------------
      • Bogdan Hrehorciuc - Declarant Intrastat
      • Telefon: 0751.11.02.25
      • E-mail: bogdan.hrehorciuc@modexpres.ro
  • Parteneri

    DanoneFildasFlamingoMichelinHondaSanoTechnikXeroxreReservedOriflameDeraFordAutomobile BavariaKenveloToyotaBMWPorscheOkaidi