Ai o intrebare? Suna-ne la 031 620 81 81

Home » Intrebari frecvente

Ce tari au obligatia de a completa declaratia intrastat?

Importurile si exporturile de produse se realizeaza in cadrul Pietii Unice si numai intre tarile member UE:

Austria (AT), Belgia (BE), Bulgaria ( BG), Cipru (CY), Danemarca (DK), Estonia (EE), Finlanda (FI), Franta (FR), Germania (DE), Grecia (GR), Irlanda (IE), Italia (IT), Letonia (LV), Lituania (LT), Luxemburg (LU), Malta (MT), Marea Britanie (GB), Olanda (NL), Polonia (PL), Portugalia (PT), Republica Ceha (CZ), Romania (RO), Slovacia (SK), Slovenia (SI), Spania (ES), Suedia (SE), Ungaria (HU).


Cerere de consultanta

Informatiile pe care le introduceti in acest formular vor fi folosite exclusiv pentru a comunica cu dumneavoastra.

Mesaj:


  • Contact

      • Departament Expeditii Interne si Internationale
      • Rodica Popescu - Coordonator Transport
      • Telefon: 0751.11.02.29
      • Email: rodica.popescu@modexpres.ro
      • --------------------------------
      • Andreea Gaja - Coordonator Transport
      • Telefon: 0751.11.02.28
      • Email: andreea.gaja@modexpres.ro
      • Departament Comisionare Vamala
      • Lorin Velcu - Declarant vamal
      • Telefon: 0759.03.70.97
      • Email: lorin.velcu@modexpres.ro
      • ---------------------------------
      • Violeta Mavrodin - Declarant vamal
      • Telefon: 0759.03.70.96
      • Email: violeta.mavrodin@modexpres.ro
      • Departament Declarare Intrastat
      • Florentina Paun - Declarant Intrastat
      • Telefon: 0759.03.70.98
      • E-mail: florentina.paun@modexpres.ro
      • ----------------------------------
      • Bogdan Hrehorciuc - Declarant Intrastat
      • Telefon: 0751.11.02.25
      • E-mail: bogdan.hrehorciuc@modexpres.ro
  • Parteneri

    DanoneFildasFlamingoMichelinHondaSanoTechnikXeroxreReservedOriflameDeraFordAutomobile BavariaKenveloToyotaBMWPorscheOkaidi